Zamknij

Wyszukiwarka

Pole wyszukiwania nie może być puste!
Druga Klinika w Warszawie

Druga Klinika w Warszawie

Kompleksowa opieka specjalistyczna którą znajdziesz w naszej Klinice to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie jak również profesjonalni lekarze.

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że

Royal Clinic powiększa się o kolejną placówkę!

Jesteśmy Wam wdzięczni, że obdarzacie naszą klinikę ogromnym zaufaniem każdego dnia, dzięki temu idziemy do przodu koncentrując się na najwyższej jakości opieki medycznej, jak również najwyższych standardach obsługi pacjenta.

 

Kolejna placówka Royal Clinic to piękna, przestronna klinika, o powierzchni ponad 450 m2, z nowoczesnymi przytulnymi wnętrzami. Cieszymy się, ponieważ to miejsce otwiera przed nami jak również naszymi pacjentami mnóstwo nowych możliwości.

 

Zdecydowaliśmy się, aby poszerzyć naszą dotychczasową ofertę o innowacyjne technologie jak również o sale zabiegową. Mamy świadomość i wiemy, jak ważne jest leczenie niepłodności czy prowadzenie ciąży w najwyższych światowych standardach dlatego też to miejsce nie ma sobie równych na mapie Warszawy. Chcemy codziennie podnosić poprzeczkę jeszcze bardziej jak również trzymać ten wysoki poziom.

 

Klinikę wyposażyliśmy w najbardziej nowatorskie urządzenia, służące szerokiej diagnostyce prenatalnej, jak również leczeniu niepłodności. Niezwykłym i bardzo ważnym wyróżnikiem naszej drugiej kliniki jest całościowe dbanie o pacjenta. Specjaliści wielu dziedzin – ginekologii, endokrynologii, seksuologii, diabetologii, andrologii, urologii, hematologii, reumatologii, gastrologii, chirurgi umiejętnie ze sobą współpracują i interdyscyplinarnie leczą naszych pacjentów, co pozwala nam uzyskać najlepsze efekty leczenia.

 

Całemu efektowi leczenia będzie towarzyszy oprawa pięknie urządzonych, jasnych, nowoczesnych wnętrz, która została specjalnie zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, ale przede wszystkim przyjemności przebywania, co dla nas jest kluczowe, wspaniała atmosfera otwartości i uprzejmości naszego zespołu, zawsze uśmiechniętego, życzliwego nastawionego na opiekę pacjenta już od progu.

 

Chcemy bowiem, aby każdy pacjent czuł się u nas wspaniale.

Dziękujemy Państwu za zaufanie

Royal Clinic

Juliana Konstantego Ordona 5,
01-237 Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Blog

Aktualność

Jak wygląda badanie u endokrynologa – jak się przygotować?

Czym zajmuje się endokrynolog? Hormony to maleńkie chemiczne przekaźniki, które są wytwarzane przez gruczoły dokrewne, takie jak: przysadka, nadnercza, tarczyca, trzustka, jajniki u kobiet i jądra u mężczyzn. Te substancje uwolnione bezpośrednio do krwioobiegu, trafiają do odpowiednich narządów i tkanek, aby spełniać swoje funkcje. Hormony współpracują ze sobą, a brak synchronizacji chociaż jednego z nich, […]

Więcej
Aktualność

Jak przygotować się do wizyty u ginekologa?

Świadomość dotycząca konieczności wykonywania profilaktycznych badań ginekologicznych rośnie, ale nadal dla wielu kobiet wizyta u ginekologa stanowi spore wyzwanie. Nierzadko wiąże się ona z nieuzasadnionym wstydem oraz niepokojem. Można sobie z nimi poradzić, odpowiednio się do tego przygotowując. Jak? O tym przeczytasz poniżej. Wizyta u ginekologa — co trzeba wiedzieć? Przygotowanie do wizyty u ginekologa […]

Więcej
Aktualność

Jak liczymy tygodnie ciąży? Prawidłowe liczenie tygodni ciąży

Ciąża to dla przyszłych mam szczególny okres, gdyż każdego dnia rozwija się w nich nowe życie. Jednak jej wiek, podobnie jak zbliżające się rodzicielstwo, potrafi zaskoczyć. Wszystko przez tygodnie, które liczy się nie od zapłodnienia, a ostatniej miesiączki. Jak prawidłowo obliczyć dni ciąży, aby ustalić termin porodu? Jak obliczyć pierwsze tygodnie ciąży? Specjaliści podkreślają, że za […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl