Druga Klinika w Warszawie

Druga Klinika w Warszawie

Kompleksowa opieka specjalistyczna którą znajdziesz w naszej Klinice to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie jak również profesjonalni lekarze.

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że

Royal Clinic powiększa się o kolejną placówkę!

Jesteśmy Wam wdzięczni, że obdarzacie naszą klinikę ogromnym zaufaniem każdego dnia, dzięki temu idziemy do przodu koncentrując się na najwyższej jakości opieki medycznej, jak również najwyższych standardach obsługi pacjenta.

 

Kolejna placówka Royal Clinic to piękna, przestronna klinika, o powierzchni ponad 450 m2, z nowoczesnymi przytulnymi wnętrzami. Cieszymy się, ponieważ to miejsce otwiera przed nami jak również naszymi pacjentami mnóstwo nowych możliwości.

 

Zdecydowaliśmy się, aby poszerzyć naszą dotychczasową ofertę o innowacyjne technologie jak również o sale zabiegową. Mamy świadomość i wiemy, jak ważne jest leczenie niepłodności czy prowadzenie ciąży w najwyższych światowych standardach dlatego też to miejsce nie ma sobie równych na mapie Warszawy. Chcemy codziennie podnosić poprzeczkę jeszcze bardziej jak również trzymać ten wysoki poziom.

 

Klinikę wyposażyliśmy w najbardziej nowatorskie urządzenia, służące szerokiej diagnostyce prenatalnej, jak również leczeniu niepłodności. Niezwykłym i bardzo ważnym wyróżnikiem naszej drugiej kliniki jest całościowe dbanie o pacjenta. Specjaliści wielu dziedzin – ginekologii, endokrynologii, seksuologii, diabetologii, andrologii, urologii, hematologii, reumatologii, gastrologii, chirurgi umiejętnie ze sobą współpracują i interdyscyplinarnie leczą naszych pacjentów, co pozwala nam uzyskać najlepsze efekty leczenia.

 

Całemu efektowi leczenia będzie towarzyszy oprawa pięknie urządzonych, jasnych, nowoczesnych wnętrz, która została specjalnie zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, ale przede wszystkim przyjemności przebywania, co dla nas jest kluczowe, wspaniała atmosfera otwartości i uprzejmości naszego zespołu, zawsze uśmiechniętego, życzliwego nastawionego na opiekę pacjenta już od progu.

 

Chcemy bowiem, aby każdy pacjent czuł się u nas wspaniale.

Dziękujemy Państwu za zaufanie

Royal Clinic

Juliana Konstantego Ordona 5,
01-237 Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Blog

Aktualność

Czym jest pęcherzyk ciążowy?

Mianem pęcherzyka ciążowego określa się strukturę widoczną na badaniu USG już w początkowej fazie ciąży. Aby móc mówić, że wszystko przebiega w sposób prawidłowy, pęcherzyk powinien znajdować się w pęcherzyku, który otacza i zabezpiecza zarodek. Bez problemu można zauważyć go na badaniu ultrasonograficznym. Widnieje wtedy jako ciemny fragment najczęściej o okrągłym, bądź lekko owalnym kształcie. […]

Więcej
Aktualność

Czy w ciąży można latać samolotem?

To całkowicie normalne, że przyszli rodzice dbają o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka. Często w związku z tym rezygnują z latania samolotem, choć przecież nie zawsze są ku temu przeciwwskazania. Oczywiście podstawą podjęcia decyzji o locie jest także rozmowa z zaufanym lekarzem, który najlepiej zna stan zdrowia swojej pacjentki. Spis treści: 1. Czy można latać […]

Więcej
Aktualność

Objawy niedoczynności tarczycy

Tarczyca to niewielki gruczoł składający się z dwóch płatów. Wytwarza dwa hormony: trijodotyroninę T3 i tyroksynę T4, wpływające na metabolizm i funkcjonowanie całego organizmu. Czynność tarczycy jest regulowana przed przysadkę mózgową, która wydzielając hormon tyreotropowy TSH, pobudza tarczycę do produkcji T3 i T4. Do prawidłowego działania tarczycy niezbędny jest jod. Do najczęstszych chorób tarczycy należy […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl