Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta

Kompleksowa opieka specjalistyczna którą znajdziesz w naszej Klinice to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie jak również profesjonalni lekarze.

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!

Odpowiemy na Twoje pytania

To pierwszy krok do umówienia wizyty w Royal Clinic. Zawsze chętnie i z pomocą służy nasz dział Call Center. Podczas połączenia nie tylko odpowie na nurtujące Ciebie pytania, ale również z przyjemnością pomoże wybrać specjalistę dopasowanego do Twojego problemu i umówi termin w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń

Konsultacje z naszymi specjalistami…

Konsultacja z naszymi lekarzami to bardzo ważny element każdego etapu leczenia. Nasz zespół przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad medyczny, jak również zaproponuje plan leczenia Twojego problemu.

Najwyższe standardy leczenia, jakości i bezpieczeństwa

W Royal Clinic stosujemy wypracowane procedury które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że nasi pacjenci czują się bezpiecznie, zaś konsultacje czy zabiegi które wykonujemy są na najwyższym poziomie. Codziennie dokładamy starań, aby spełniać oczekiwania każdego pacjenta, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa i duży profesjonalizm.

Obsługa pacjenta na najwyższym poziomie...

Zdrowie jak również komfort naszych pacjentów jest dla nas najważniejszym priorytetem. Nasz zespół medyczny jest dla Ciebie zarówno podczas wizyty w naszej klinice, jak i po wizycie.

Portal Pacjenta

Załatw swoje
sprawy łatwiej

Zaloguj się

Blog

Aktualność

Czym jest pęcherzyk ciążowy?

Mianem pęcherzyka ciążowego określa się strukturę widoczną na badaniu USG już w początkowej fazie ciąży. Aby móc mówić, że wszystko przebiega w sposób prawidłowy, pęcherzyk powinien znajdować się w pęcherzyku, który otacza i zabezpiecza zarodek. Bez problemu można zauważyć go na badaniu ultrasonograficznym. Widnieje wtedy jako ciemny fragment najczęściej o okrągłym, bądź lekko owalnym kształcie. […]

Więcej
Aktualność

Czy w ciąży można latać samolotem?

To całkowicie normalne, że przyszli rodzice dbają o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka. Często w związku z tym rezygnują z latania samolotem, choć przecież nie zawsze są ku temu przeciwwskazania. Oczywiście podstawą podjęcia decyzji o locie jest także rozmowa z zaufanym lekarzem, który najlepiej zna stan zdrowia swojej pacjentki. Spis treści: 1. Czy można latać […]

Więcej
Aktualność

Objawy niedoczynności tarczycy

Tarczyca to niewielki gruczoł składający się z dwóch płatów. Wytwarza dwa hormony: trijodotyroninę T3 i tyroksynę T4, wpływające na metabolizm i funkcjonowanie całego organizmu. Czynność tarczycy jest regulowana przed przysadkę mózgową, która wydzielając hormon tyreotropowy TSH, pobudza tarczycę do produkcji T3 i T4. Do prawidłowego działania tarczycy niezbędny jest jod. Do najczęstszych chorób tarczycy należy […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl