Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta

Kompleksowa opieka specjalistyczna którą znajdziesz w naszej Klinice to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie jak również profesjonalni lekarze.

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!

Odpowiemy na Twoje pytania

To pierwszy krok do umówienia wizyty w Royal Clinic. Zawsze chętnie i z pomocą służy nasz dział Call Center. Podczas połączenia nie tylko odpowie na nurtujące Ciebie pytania, ale również z przyjemnością pomoże wybrać specjalistę dopasowanego do Twojego problemu i umówi termin w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń

Konsultacje z naszymi specjalistami…

Konsultacja z naszymi lekarzami to bardzo ważny element każdego etapu leczenia. Nasz zespół przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad medyczny, jak również zaproponuje plan leczenia Twojego problemu.

Najwyższe standardy leczenia, jakości i bezpieczeństwa

W Royal Clinic stosujemy wypracowane procedury które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że nasi pacjenci czują się bezpiecznie, zaś konsultacje czy zabiegi które wykonujemy są na najwyższym poziomie. Codziennie dokładamy starań, aby spełniać oczekiwania każdego pacjenta, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa i duży profesjonalizm.

Obsługa pacjenta na najwyższym poziomie...

Zdrowie jak również komfort naszych pacjentów jest dla nas najważniejszym priorytetem. Nasz zespół medyczny jest dla Ciebie zarówno podczas wizyty w naszej klinice, jak i po wizycie.

Portal Pacjenta

Załatw swoje
sprawy łatwiej

Zaloguj się

Blog

Aktualność

Co to jest choroba Gravesa-Basedowa i jakie daje objawy?

Choroba Gravesa-Basedowa, to jedna z najczęstszych chorób tarczycy. Jest to schorzenie autoimmunologiczne, które wpływa nie tylko na zdrowie fizyczne pacjenta, ale również na jakość jego życia. Choć wiele osób słyszy o problemach z tarczycą, choroba Gravesa-Basedowa pozostaje jedną z najmniej zrozumianych i często bagatelizowanych jednostek chorobowych, skutkujących szeregiem objawów. Przyjrzyjmy się bliżej temu schorzeniu, zaczynając […]

Więcej
Aktualność

Jak prawidłowo odżywiać się w czasie ciąży?

Ciąża stanowi wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety, podczas którego szczególną rolę – zarówno dla matki, jak i rozwijającego się płodu –stanowi odpowiednia, zbilansowana dieta. Profesjonalna opieka nad pacjentką w ciąży powinna obejmować więc nie tylko aspekty medyczne, ale również skrupulatne planowanie diety, dostosowanej do specyficznych potrzeb tego okresu. Poniższy tekst ma na celu przedstawienie […]

Więcej
Aktualność

Profilaktyka raka piersi – na co zwrócić uwagę?

Rak piersi jest jednym z najczęściej diagnozowanych nowotworów u kobiet, wymagającym kompleksowego podejścia zarówno w obszarze diagnostyki, jak i profilaktyki. W kontekście tych kwestii istotne jest nie tylko rozpoznawanie już istniejących zmian, lecz przede wszystkim skoncentrowanie się na strategiach prewencyjnych, które mogą znacząco wpłynąć na obniżenie ryzyka wystąpienia tej groźnej choroby. Poniższy tekst skupia się […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl