Zamknij

Wyszukiwarka

Pole wyszukiwania nie może być puste!
Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta

Kompleksowa opieka specjalistyczna, którą znajdziesz w naszej Klinice, to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie, jak również profesjonalni lekarze.

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!

Odpowiemy na Twoje pytania

To pierwszy krok do umówienia wizyty w Royal Clinic. Zawsze chętnie i z pomocą służy nasz dział Call Center. Podczas połączenia nie tylko odpowie na nurtujące Ciebie pytania, ale również z przyjemnością pomoże wybrać specjalistę dopasowanego do Twojego problemu i umówi termin w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń

Konsultacje z naszymi specjalistami…

Konsultacja z naszymi lekarzami to bardzo ważny element każdego etapu leczenia. Nasz zespół przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad medyczny, jak również zaproponuje plan leczenia Twojego problemu.

Najwyższe standardy leczenia, jakości i bezpieczeństwa

W Royal Clinic stosujemy wypracowane procedury które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że nasi pacjenci czują się bezpiecznie, zaś konsultacje czy zabiegi które wykonujemy są na najwyższym poziomie. Codziennie dokładamy starań, aby spełniać oczekiwania każdego pacjenta, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa i duży profesjonalizm.

Obsługa pacjenta na najwyższym poziomie...

Zdrowie jak również komfort naszych pacjentów jest dla nas najważniejszym priorytetem. Nasz zespół medyczny jest dla Ciebie zarówno podczas wizyty w naszej klinice, jak i po wizycie.

Portal Pacjenta

Załatw swoje
sprawy łatwiej

Zaloguj się

Blog

Aktualność

Najlepsze sposoby na poprawę męskiej płodności

Płodność jest kluczowym aspektem zdrowia reprodukcyjnego, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dla wielu par marzenie o posiadaniu potomstwa jest ważnym celem życiowym. Niestety, nie zawsze jest to łatwe do osiągnięcia, zwłaszcza w przypadku problemów z płodnością. Skupiając się na męskiej płodności, istnieje wiele skutecznych sposobów, które mogą pomóc w zwiększeniu szans na poczęcie. W […]

Więcej
Aktualność

Jak liczymy tygodnie ciąży? Prawidłowe liczenie tygodni ciąży

Ciąża to dla przyszłych mam szczególny okres, gdyż każdego dnia rozwija się w nich nowe życie. Jednak jej wiek, podobnie jak zbliżające się rodzicielstwo, potrafi zaskoczyć. Wszystko przez tygodnie, które liczy się nie od zapłodnienia, a ostatniej miesiączki. Jak prawidłowo obliczyć dni ciąży, aby ustalić termin porodu? Jak obliczyć pierwsze tygodnie ciąży? Specjaliści podkreślają, że za […]

Więcej
Aktualność

Jak wygląda badanie u endokrynologa – jak się przygotować?

Czym zajmuje się endokrynolog? Hormony to maleńkie chemiczne przekaźniki, które są wytwarzane przez gruczoły dokrewne, takie jak: przysadka, nadnercza, tarczyca, trzustka, jajniki u kobiet i jądra u mężczyzn. Te substancje uwolnione bezpośrednio do krwioobiegu, trafiają do odpowiednich narządów i tkanek, aby spełniać swoje funkcje. Hormony współpracują ze sobą, a brak synchronizacji chociaż jednego z nich, […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl