Zamknij

Wyszukiwarka

Pole wyszukiwania nie może być puste!
Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta

Kompleksowa opieka specjalistyczna, którą znajdziesz w naszej Klinice, to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie, jak również profesjonalni lekarze.

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!

Odpowiemy na Twoje pytania

To pierwszy krok do umówienia wizyty w Royal Clinic. Zawsze chętnie i z pomocą służy nasz dział Call Center. Podczas połączenia nie tylko odpowie na nurtujące Ciebie pytania, ale również z przyjemnością pomoże wybrać specjalistę dopasowanego do Twojego problemu i umówi termin w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń

Konsultacje z naszymi specjalistami…

Konsultacja z naszymi lekarzami to bardzo ważny element każdego etapu leczenia. Nasz zespół przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad medyczny, jak również zaproponuje plan leczenia Twojego problemu.

Najwyższe standardy leczenia, jakości i bezpieczeństwa

W Royal Clinic stosujemy wypracowane procedury które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że nasi pacjenci czują się bezpiecznie, zaś konsultacje czy zabiegi które wykonujemy są na najwyższym poziomie. Codziennie dokładamy starań, aby spełniać oczekiwania każdego pacjenta, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa i duży profesjonalizm.

Obsługa pacjenta na najwyższym poziomie...

Zdrowie jak również komfort naszych pacjentów jest dla nas najważniejszym priorytetem. Nasz zespół medyczny jest dla Ciebie zarówno podczas wizyty w naszej klinice, jak i po wizycie.

Portal Pacjenta

Załatw swoje
sprawy łatwiej

Zaloguj się

Blog

Aktualność

Czym jest PCOS i jak wpływa na organizm kobiety?

Zespół policystycznych jajników (PCOS) to jedno z najczęstszych schorzeń endokrynologicznych, występujących u kobiet w wieku rozrodczym. Charakteryzuje się on zaburzeniami hormonalnymi, które mogą przyczyniać się do powstawania różnych problemów zdrowotnych. Typowymi objawami schorzenia są nieregularne miesiączki, nadmierne owłosienie oraz trudności z zajściem w ciążę, przez co PCOS dla wielu kobiet stanowi duże obciążenie nie tylko […]

Więcej
Aktualność

Jak prawidłowo odżywiać się w czasie ciąży?

Ciąża stanowi wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety, podczas którego szczególną rolę – zarówno dla matki, jak i rozwijającego się płodu –stanowi odpowiednia, zbilansowana dieta. Profesjonalna opieka nad pacjentką w ciąży powinna obejmować więc nie tylko aspekty medyczne, ale również skrupulatne planowanie diety, dostosowanej do specyficznych potrzeb tego okresu. Poniższy tekst ma na celu przedstawienie […]

Więcej
Aktualność

Endometrioza – jakie daje objawy?

Endometrioza stanowi poważny problem zdrowotny, dotykający coraz większą liczbę kobiet. Według najnowszych szacunków, blisko milion Polek w wieku rozrodczym zmaga się z tą przewlekłą chorobą, która znacząco wpływa na jakość życia. Nie do końca rozpoznana, jest powodem dotkliwego bólu, ale także staje się często przyczyną trudności w zajściu w ciążę oraz może prowadzić do poważnych […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja@royal-clinic.pl