Zamknij

Wyszukiwarka

Pole wyszukiwania nie może być puste!
Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

Separator

Ginekolog – badania laboratoryjne w Royal Clinic

Dzięki kadrze specjalistów z dziedziny ginekologii w naszej klinice mogą Państwo wykonać również badania laboratoryjne.

Poza przeprowadzeniem podstawowego badania ginekologicznego w trakcie wizyty lekarz może zlecić sprawdzenie dodatkowych aspektów dotyczących zdrowia pacjentki. Ginekolog badania laboratoryjne może zaproponować, jeśli zostaną zgłoszone problemy w sferze hormonalnej lub związane z zaburzeniami metabolicznymi. Oczywiście taki rodzaj badania może być wykonany również profilaktycznie dla sprawdzenia ogólnej kondycji organizmu pacjentki, do czego bardzo zachęcamy, ponieważ zawsze warto mieć wiedzę o stanie swojego zdrowia.

Ginekologiczne badania laboratoryjne, jakie może zlecić specjalista

Do zdiagnozowania nieprawidłowości związanych ze zdrowiem pacjentki oraz przyczyn ich występowania doskonale sprawdzą się ginekologiczne badania laboratoryjne.

Określenie źródła problemu będzie wiązało się z wykonaniem cytologii, morfologii, badania moczu lub poziomu hormonów. Przeprowadzenie takich badań pozwoli zgromadzić niezbędne dane i szczegóły, które umożliwią zaproponowanie przez specjalistę najbardziej skutecznego rozwiązania, które sprosta oczekiwaniom pacjentki. Nasi lekarze, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu przeprowadzą wywiad podczas wizyty i ustalą na jego podstawie wykonanie niezbędnych badań.

Badania laboratoryjne ginekolog w Warszawie – dlaczego warto umówić się na wizytę?

Profilaktyka zdrowotna oraz ocena występujących problemów w organizmie to zdecydowanie ważne argumenty, które powinny pomóc zdecydować się na badania laboratoryjne.

Ginekolog (Warszawa) jako specjalista może zalecić wykonanie dodatkowych wymazów. Warto zapytać lekarza podczas wizyty ginekologicznej o możliwość wykonania takich badań w naszej klinice. Ta kwestia jest niezwykle istotna, ponieważ wyniki cytologii mogą pomóc w profilaktyce nowotworowej i wczesnym wykryciu zmian chorobowych. Badania poziomu hormonów będą natomiast bardzo pomocne w dobraniu odpowiedniej terapii hormonalnej, tak aby pacjentka dobrze się czuła, przyjmując leki. Badania laboratoryjne, a w szczególności morfologia, umożliwi określenie problemów pacjentki oraz jej ogólną kondycję organizmu, gdyż te aspekty często przekładają się na zdrowie reprodukcyjne. Wystarczy umówić się telefonicznie na wizytę do naszej kliniki w Warszawie, aby skonsultować stan swojego zdrowia ze specjalistą w dziedzinie ginekologii.

Blog

Aktualność

Co to jest choroba Gravesa-Basedowa i jakie daje objawy?

Choroba Gravesa-Basedowa, to jedna z najczęstszych chorób tarczycy. Jest to schorzenie autoimmunologiczne, które wpływa nie tylko na zdrowie fizyczne pacjenta, ale również na jakość jego życia. Choć wiele osób słyszy o problemach z tarczycą, choroba Gravesa-Basedowa pozostaje jedną z najmniej zrozumianych i często bagatelizowanych jednostek chorobowych, skutkujących szeregiem objawów. Przyjrzyjmy się bliżej temu schorzeniu, zaczynając […]

Więcej
Aktualność

Endometrioza – jakie daje objawy?

Endometrioza stanowi poważny problem zdrowotny, dotykający coraz większą liczbę kobiet. Według najnowszych szacunków, blisko milion Polek w wieku rozrodczym zmaga się z tą przewlekłą chorobą, która znacząco wpływa na jakość życia. Nie do końca rozpoznana, jest powodem dotkliwego bólu, ale także staje się często przyczyną trudności w zajściu w ciążę oraz może prowadzić do poważnych […]

Więcej
Aktualność

Co to jest elektrokoagulacja? Jakie są efekty i wskazania

Wielu z nas cierpi na kompleksy wynikające z różnego rodzaju zmian skórnych. Dodatkowo zmiany te, nierzadko utrudniają codzienną aktywność. Wymagają ciągłej obserwacji, konsultacji dermatologicznych oraz mają tendencję do rozsiewania się, tak więc jeżeli nie zostaną usunięte, mogą pojawić się kolejne, w większej ilości. Aby na stałe pozbyć się przykrych problemów, pacjentom oferuje się zabieg elektrokoagulacji. […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja@royal-clinic.pl