Royal Clinic to nowoczesna placówka medyczna, która zapewnia kompleksowość usług medycznych w dziedzinach: położnictwa i ginekologii, ginekologii-endokrynologicznej, diabetologii, andrologii, urologii, dermatologii, flebologii, ginekologii estetycznej, endokrynologii, radiologii.
Misją Kliniki, od samych początków powstania, aż do dnia dzisiejszego, jest łączenie specjalistycznej wiedzy w połączeniu z najnowocześniejszą aparaturą ultrasonograficzną do wykonywania badań USG, w tym badań prenatalnych kobiet ciężarnych oraz obrazowania 4D HD LIVE.

Prócz wysokiego profesjonalizmu zwracamy szczególną uwagę na dyskrecję, życzliwość, a także wszystko to, co może sprawić, że Państwa wizyta u nas będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.
Posiadamy również najnowocześniejsze aparaty ultrasonograficzne do wykonywania badań USG Voluson E10 BT18. Są to najnowocześniejsze na całym świecie aparaty do diagnostyki ginekologiczno-położniczej.

W naszej Klinice oferujemy pełen zakres prowadzenia ciąży, której schemat został ustalony w oparciu o rekomendację Towarzystw Naukowych. Zajmujemy się również leczeniem niepłodności, wykorzystując najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia.

W Royal Clinic, dzięki odpowiednio dobranym badaniom, właściwej terapii, niepłodność w większości przypadków można skutecznie leczyć i cieszyć się narodzinami dziecka.
Zespół kliniki tworzą najlepsi lekarze w kraju, którzy pomogli już tysiącom par zostać rodzicami.

Holistyczne podejście do każdego pacjenta jest naszą najwyższą wartością. Leczenie dostosowujemy do każdego pacjenta indywidualnie. Nieustannie śledzimy konferencje naukowe również na polu międzynarodowym, jak również Towarzystwa Naukowe, wszelkie nowości technologiczne, żeby mieć możliwość zaoferować Państwu- naszym pacjentom- najskuteczniejsze rozwiązania.