Poznaj nas

Poznaj nas

Kompleksowa opieka specjalistyczna którą znajdziesz w naszej Klinice to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie jak również profesjonalni lekarze.

Poznaj nas

Ludzie tworzą miejsca, a miejsce tworzy ludzi

Royal Clinic to nowoczesna placówka medyczna, która zapewnia kompleksowość usług medycznych w dziedzinach: położnictwa i ginekologii, ginekologii-endokrynologicznej, diabetologii, andrologii, urologii, dermatologii, flebologii, ginekologii estetycznej, endokrynologii, radiologii.

Najwyższej klasy technologie

Misją Kliniki, od samych początków powstania, aż do dnia dzisiejszego, jest łączenie specjalistycznej wiedzy w połączeniu z najnowocześniejszą aparaturą ultrasonograficzną do wykonywania badań USG, w tym badań prenatalnych kobiet ciężarnych oraz obrazowania 4D HD LIVE.

Szczęśliwy pacjent

Prócz wysokiego profesjonalizmu zwracamy szczególną uwagę na dyskrecję, życzliwość, a także wszystko to, co może sprawić, że Państwa wizyta u nas będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Prowadzenie ciąży

W naszej Klinice oferujemy pełen zakres prowadzenia ciąży, której schemat został ustalony w oparciu o rekomendację Towarzystw Naukowych. Zajmujemy się również leczeniem niepłodności, wykorzystując najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia.

Staramy się dla Ciebie

Holistyczne podejście do każdego pacjenta jest naszą najwyższą wartością. Leczenie dostosowujemy do każdego pacjenta indywidualnie. Nieustannie śledzimy konferencje naukowe również na polu międzynarodowym, jak również Towarzystwa Naukowe, wszelkie nowości technologiczne, żeby mieć możliwość zaoferować Państwu - naszym pacjentom - najskuteczniejsze rozwiązania.

Leczenie niepłodności

W Royal Clinic, dzięki odpowiednio dobranym badaniom, właściwej terapii, niepłodność w większości przypadków można skutecznie leczyć i cieszyć się narodzinami dziecka. Zespół kliniki tworzą najlepsi lekarze w kraju, którzy pomogli już tysiącom par zostać rodzicami.

W połączeniu z bogatym doświadczeniem lekarzy
i zespołu medycznego to synonim najwyższej jakości, skuteczności leczenia i bezpieczeństwa.

 

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, że obdarzacie naszą klinikę ogromnym zaufaniem każdego dnia. Od początku powstania Royal Clinic nasze usługi, nowoczesne sprzęty, jak również serdeczną atmosferę doceniły już tysiące pacjentów, którym pomogliśmy spełnić marzenia o upragnionym dziecku czy też osiągnąć inne zamierzone cele. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów….

Blog

Aktualność

Objawy niedoczynności tarczycy

Tarczyca to niewielki gruczoł składający się z dwóch płatów. Wytwarza dwa hormony: trijodotyroninę T3 i tyroksynę T4, wpływające na metabolizm i funkcjonowanie całego organizmu. Czynność tarczycy jest regulowana przed przysadkę mózgową, która wydzielając hormon tyreotropowy TSH, pobudza tarczycę do produkcji T3 i T4. Do prawidłowego działania tarczycy niezbędny jest jod. Do najczęstszych chorób tarczycy należy […]

Więcej
Aktualność

Jak liczymy tygodnie ciąży? Prawidłowe liczenie tygodni ciąży

Ciąża to dla przyszłych mam szczególny okres, gdyż każdego dnia rozwija się w nich nowe życie. Jednak jej wiek, podobnie jak zbliżające się rodzicielstwo, potrafi zaskoczyć. Wszystko przez tygodnie, które liczy się nie od zapłodnienia, a ostatniej miesiączki. Jak prawidłowo obliczyć dni ciąży, aby ustalić termin porodu? Jak obliczyć pierwsze tygodnie ciąży? Specjaliści podkreślają, że za […]

Więcej
Aktualność

Jak przygotować się do wizyty u ginekologa?

Świadomość dotycząca konieczności wykonywania profilaktycznych badań ginekologicznych rośnie, ale nadal dla wielu kobiet wizyta u ginekologa stanowi spore wyzwanie. Nierzadko wiąże się ona z nieuzasadnionym wstydem oraz niepokojem. Można sobie z nimi poradzić, odpowiednio się do tego przygotowując. Jak? O tym przeczytasz poniżej. Wizyta u ginekologa — co trzeba wiedzieć? Przygotowanie do wizyty u ginekologa […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl
//\/\/","ids":"","container_id":"main","mcdc":"menu","searchID":"searchform","transition":"all 0.5s","scrollTop":"","loader":"","bp_status":""};