Zamknij

Wyszukiwarka

Pole wyszukiwania nie może być puste!
Poznaj nas

Poznaj nas

Kompleksowa opieka specjalistyczna którą znajdziesz w naszej Klinice to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie jak również profesjonalni lekarze.

Poznaj nas

Ludzie tworzą miejsca, a miejsce tworzy ludzi

Royal Clinic to nowoczesna placówka medyczna, która zapewnia kompleksowość usług medycznych w dziedzinach: położnictwa i ginekologii, ginekologii-endokrynologicznej, diabetologii, andrologii, urologii, dermatologii, flebologii, ginekologii estetycznej, endokrynologii, radiologii.

Najwyższej klasy technologie

Misją Kliniki, od samych początków powstania, aż do dnia dzisiejszego, jest łączenie specjalistycznej wiedzy w połączeniu z najnowocześniejszą aparaturą ultrasonograficzną do wykonywania badań USG, w tym badań prenatalnych kobiet ciężarnych oraz obrazowania 4D HD LIVE.

Szczęśliwy pacjent

Prócz wysokiego profesjonalizmu zwracamy szczególną uwagę na dyskrecję, życzliwość, a także wszystko to, co może sprawić, że Państwa wizyta u nas będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Prowadzenie ciąży

W naszej Klinice oferujemy pełen zakres prowadzenia ciąży, której schemat został ustalony w oparciu o rekomendację Towarzystw Naukowych. Zajmujemy się również leczeniem niepłodności, wykorzystując najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia.

Staramy się dla Ciebie

Holistyczne podejście do każdego pacjenta jest naszą najwyższą wartością. Leczenie dostosowujemy do każdego pacjenta indywidualnie. Nieustannie śledzimy konferencje naukowe również na polu międzynarodowym, jak również Towarzystwa Naukowe, wszelkie nowości technologiczne, żeby mieć możliwość zaoferować Państwu - naszym pacjentom - najskuteczniejsze rozwiązania.

Leczenie niepłodności

W Royal Clinic, dzięki odpowiednio dobranym badaniom, właściwej terapii, niepłodność w większości przypadków można skutecznie leczyć i cieszyć się narodzinami dziecka. Zespół kliniki tworzą najlepsi lekarze w kraju, którzy pomogli już tysiącom par zostać rodzicami.

W połączeniu z bogatym doświadczeniem lekarzy
i zespołu medycznego to synonim najwyższej jakości, skuteczności leczenia i bezpieczeństwa.

 

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, że obdarzacie naszą klinikę ogromnym zaufaniem każdego dnia. Od początku powstania Royal Clinic nasze usługi, nowoczesne sprzęty, jak również serdeczną atmosferę doceniły już tysiące pacjentów, którym pomogliśmy spełnić marzenia o upragnionym dziecku czy też osiągnąć inne zamierzone cele. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów….

Blog

Aktualność

Co to jest premenopauza – jakie są jej objawy i jak leczyć?

Termin ten dla wielu kobiet może być obcy. Na myśl o nim przychodzi skojarzenie z menopauzą, ale czy słusznie?  Czym zatem jest menopauza, a czym premenopauza? Menopauza jest to ostatnia miesiączka w życiu kobiety, natomiast premenopauza jest to okres poprzedzający ostatnie krwawienie. Premenopauza wiąże się z licznymi zmianami hormonalnymi, a występujące w skutek nich dolegliwości […]

Więcej
Aktualność

Endometrioza – jakie daje objawy?

Endometrioza stanowi poważny problem zdrowotny, dotykający coraz większą liczbę kobiet. Według najnowszych szacunków, blisko milion Polek w wieku rozrodczym zmaga się z tą przewlekłą chorobą, która znacząco wpływa na jakość życia. Nie do końca rozpoznana, jest powodem dotkliwego bólu, ale także staje się często przyczyną trudności w zajściu w ciążę oraz może prowadzić do poważnych […]

Więcej
Aktualność

GBS w ciąży – czym jest i jak go leczyć?

Paciorkowce z grupy B (GBS), to bytujące w przewodzie pokarmowym i moczowym bakterie, które zazwyczaj nie dają żadnych objawów, natomiast stanowią poważne zagrożenie dla kobiet w ciąży i noworodków i mogą przyczynić się do komplikacji w trakcie ciąży i po porodzie. Dlatego też badanie GBS w trakcie trwania ciąży jest obowiązkowe, by w przypadku pozytywnego […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl