Poznaj nas

Poznaj nas

Kompleksowa opieka specjalistyczna którą znajdziesz w naszej Klinice to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie jak również profesjonalni lekarze.

Poznaj nas

Ludzie tworzą miejsca, a miejsce tworzy ludzi

Royal Clinic to nowoczesna placówka medyczna, która zapewnia kompleksowość usług medycznych w dziedzinach: położnictwa i ginekologii, ginekologii-endokrynologicznej, diabetologii, andrologii, urologii, dermatologii, flebologii, ginekologii estetycznej, endokrynologii, radiologii.

Najwyższej klasy technologie

Misją Kliniki, od samych początków powstania, aż do dnia dzisiejszego, jest łączenie specjalistycznej wiedzy w połączeniu z najnowocześniejszą aparaturą ultrasonograficzną do wykonywania badań USG, w tym badań prenatalnych kobiet ciężarnych oraz obrazowania 4D HD LIVE.

Szczęśliwy pacjent

Prócz wysokiego profesjonalizmu zwracamy szczególną uwagę na dyskrecję, życzliwość, a także wszystko to, co może sprawić, że Państwa wizyta u nas będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Prowadzenie ciąży

W naszej Klinice oferujemy pełen zakres prowadzenia ciąży, której schemat został ustalony w oparciu o rekomendację Towarzystw Naukowych. Zajmujemy się również leczeniem niepłodności, wykorzystując najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia.

Staramy się dla Ciebie

Holistyczne podejście do każdego pacjenta jest naszą najwyższą wartością. Leczenie dostosowujemy do każdego pacjenta indywidualnie. Nieustannie śledzimy konferencje naukowe również na polu międzynarodowym, jak również Towarzystwa Naukowe, wszelkie nowości technologiczne, żeby mieć możliwość zaoferować Państwu - naszym pacjentom - najskuteczniejsze rozwiązania.

Leczenie niepłodności

W Royal Clinic, dzięki odpowiednio dobranym badaniom, właściwej terapii, niepłodność w większości przypadków można skutecznie leczyć i cieszyć się narodzinami dziecka. Zespół kliniki tworzą najlepsi lekarze w kraju, którzy pomogli już tysiącom par zostać rodzicami.

W połączeniu z bogatym doświadczeniem lekarzy
i zespołu medycznego to synonim najwyższej jakości, skuteczności leczenia i bezpieczeństwa.

 

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, że obdarzacie naszą klinikę ogromnym zaufaniem każdego dnia. Od początku powstania Royal Clinic nasze usługi, nowoczesne sprzęty, jak również serdeczną atmosferę doceniły już tysiące pacjentów, którym pomogliśmy spełnić marzenia o upragnionym dziecku czy też osiągnąć inne zamierzone cele. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów….

Blog

Aktualność

Co to jest choroba Gravesa-Basedowa i jakie daje objawy?

Choroba Gravesa-Basedowa, to jedna z najczęstszych chorób tarczycy. Jest to schorzenie autoimmunologiczne, które wpływa nie tylko na zdrowie fizyczne pacjenta, ale również na jakość jego życia. Choć wiele osób słyszy o problemach z tarczycą, choroba Gravesa-Basedowa pozostaje jedną z najmniej zrozumianych i często bagatelizowanych jednostek chorobowych, skutkujących szeregiem objawów. Przyjrzyjmy się bliżej temu schorzeniu, zaczynając […]

Więcej
Aktualność

Jak prawidłowo odżywiać się w czasie ciąży?

Ciąża stanowi wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety, podczas którego szczególną rolę – zarówno dla matki, jak i rozwijającego się płodu –stanowi odpowiednia, zbilansowana dieta. Profesjonalna opieka nad pacjentką w ciąży powinna obejmować więc nie tylko aspekty medyczne, ale również skrupulatne planowanie diety, dostosowanej do specyficznych potrzeb tego okresu. Poniższy tekst ma na celu przedstawienie […]

Więcej
Aktualność

Profilaktyka raka piersi – na co zwrócić uwagę?

Rak piersi jest jednym z najczęściej diagnozowanych nowotworów u kobiet, wymagającym kompleksowego podejścia zarówno w obszarze diagnostyki, jak i profilaktyki. W kontekście tych kwestii istotne jest nie tylko rozpoznawanie już istniejących zmian, lecz przede wszystkim skoncentrowanie się na strategiach prewencyjnych, które mogą znacząco wpłynąć na obniżenie ryzyka wystąpienia tej groźnej choroby. Poniższy tekst skupia się […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl