Zamknij

Wyszukiwarka

Pole wyszukiwania nie może być puste!
Dla pacjenta

Dla pacjenta

Kompleksowa opieka specjalistyczna którą znajdziesz w naszej Klinice to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie jak również profesjonalni lekarze.

Separator

Wszystkie niezbędne dokumenty w jednym miejscu

 • 01.

  Regulamin

  Pobierz Download
 • 02.

  RODO Polityka Prywatności

  Pobierz Download
 • 03.

  Zasady odbioru dokumentacji medycznej

  Pobierz Download
 • 04.

  Okazanie dokumentu tożsamości

  Pobierz Download
 • 05.

  Oświadczenie pacjenta

  Pobierz Download
 • 06.

  Wniosek o Udostępnienie Dokumentacji medycznej

  Pobierz Download
 • 07.

  Regulamin zapisów na wizytę

  Pobierz Download
 • 08.

  Regulamin wpłat i zwrotów zaliczek za zabiegi

  Pobierz Download
Separator

FAQ

Czy mogę uzyskać receptę bez wizyty na kontynuacje leczenia?

+

Możliwe jest uzyskanie recepty bez konieczności wizyty, pod warunkiem, że recepta na lek była już wystawiana danemu pacjentowi w naszej placówce medycznej w ciągu ostatniego roku, oraz zostanie wniesiona opłata w wysokości 80 zł.

Wystawienie recepty możliwe jest w trakcie najbliższego dnia przyjęć lekarza w naszej placówce.

Kod do e-recepty zostanie wysłany w wiadomości SMS niezwłocznie po wystawieniu recepty przez lekarza.

Gdzie mogę zaparkować samochód na czas wizyty?

+

Wzdłuż ulicy Ordona dostępne są bezpłatne, ogólnodostępne miejsca na którym można bezpiecznie pozostawić swój samochód.

Jakie sposoby płatności przyjmujemy?

+

Akceptujemy płatność kartą, gotówką, BLIK oraz przelewem.

Dlaczego wymagane jest okazanie dokumentu tożsamości przed wizytą?

+

Okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość pacjenta w rejestracji placówki jest warunkiem koniecznym do udzielenia świadczeń zdrowotnych, z czym wiąże się obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej dlatego też zgodnie z Art. 24 ust. 1 i 25 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta prosimy o:

1) podanie danych pozwalających na ustalenie tożsamości pacjenta oraz
2) okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość pacjenta (dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy, legitymacji szkolnej lub dokumentu mObywatel).
______________________________________
Art. 24 ust. 1 i 25 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (Dz.U. z 2023 r. poz. 1545) oraz § 10 pkt 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 kwietnia 2020 r. w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (Dz.U. z 2022 r. poz. 1304, z późn. zm.)

Czy możliwa jest realizacja wizyty w ramach prywatnego ubezpieczenia ?

+

Royal Clinic jest placówką prywatną nie mającą umów z prywatnymi ubezpieczycielami, czy kontraktu z NFZ. Wszystkie wizyty odbywają się odpłatnie. Istnieje możliwość uzyskania faktury za zrealizowane usługi, które mogą posłużyć do zwrotu u Państwa prywatnego ubezpieczyciela.

Czy możliwe jest by lekarz może wystawił mi skierowanie na NFZ?

+

Royal Clinic jest placówką prywatna nie mająca kontraktu z NFZ, dlatego też wszystkie skierowania od naszych specjalistów są do zrealizowania prywatnie.

Czy wystawiamy zaświadczenie uprawniające do dodatku z tytułu urodzenia dziecka (tzw. “becikowe”)?

+

Specjalista ginekolog ma możliwość wystawienia takiego zaświadczenia bezpłatnie i bez konieczności wizyty w placówce, jeżeli kobieta pozostawała pod jego opieką od 10 tygodnia ciąży.

Czy możliwa jest wizyta domowa?

+

Nie oferujemy możliwości dojazdu do pacjenta, wszystkie wizyty realizowane są stacjonarnie w placówce przy ul. Ordona 5 lok. U6 w Warszawie.

Czy możliwa jest wizyta w ramach pakietu medycznego?

+

Nie posiadamy pakietów medycznych, w tym ciążowych. Każda usługa w Royal Clinic płatna jest oddzielnie.

Czy mogę uzyskać receptę na kontynuacje leczenia bez wizyty?

+

Tak. Możliwe jest uzyskanie recepty bez konieczności wizyty, pod warunkiem, że recepta na lek była już wystawiana danemu pacjentowi w naszej placówce medycznej w ciągu ostatniego roku, oraz zostanie wniesiona opłata za jej wystawienie. Wystawienie recepty możliwe jest w trakcie najbliższego dnia przyjęć lekarza w naszej placówce. Kod do e-recepty zostanie wysłany w wiadomości SMS niezwłocznie po wystawieniu recepty przez lekarza.

Blog

Aktualność

Kolposkopia – opis badania i kiedy warto je wykonać?

Choroby układu rozrodczego stanowią częsty problem wielu kobiet. Niestety, nie zawsze wystarczy samo badanie cytologiczne, aby wykryć wszystkie potencjalne nieprawidłowości. W takich sytuacjach kluczową rolę może odegrać kolposkopia, która przyczynia się do szybszej diagnozy i skutecznego leczenia wielu poważnych schorzeń, w tym raka szyjki macicy. Co warto o niej wiedzieć? W poniższym tekście znajdują się […]

Więcej
Aktualność

Jak przygotować się do wizyty u ginekologa?

Świadomość dotycząca konieczności wykonywania profilaktycznych badań ginekologicznych rośnie, ale nadal dla wielu kobiet wizyta u ginekologa stanowi spore wyzwanie. Nierzadko wiąże się ona z nieuzasadnionym wstydem oraz niepokojem. Można sobie z nimi poradzić, odpowiednio się do tego przygotowując. Jak? O tym przeczytasz poniżej. Wizyta u ginekologa — co trzeba wiedzieć? Przygotowanie do wizyty u ginekologa […]

Więcej
Aktualność

Badania prenatalne – czym są oraz dlaczego warto je wykonać?

Diagnostyka prenatalna stanowi niezwykle istotny element opieki medycznej kobiety w ciąży. Jej głównym celem jest wczesne wykrycie ewentualnych wad rozwojowych u rozwijającego się płodu. Dzięki temu można podjąć odpowiednie kroki, aby zapewnić dziecku najlepszą opiekę, zarówno tuż po narodzinach, jak i jeszcze w życiu płodowym. Diagnostyka prenatalna nie jest obowiązkowa, ale rekomenduje się jej wykonanie. […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja@royal-clinic.pl