Zamknij

Wyszukiwarka

Pole wyszukiwania nie może być puste!
Punkt pobrań

Punkt pobrań

Separator

Punkt pobrań Warszawa
Badania laboratoryjne

Pobranie na umówioną godzinę! Nie czekaj w kolejkach! Uzyskaj wyniki online!

Pacjenci, którzy poszukują punktu pobrań, wykonają badania laboratoryjne w Warszawie bez czekania w kolejce, na umówioną godzinę. Dbamy o komfort i czas naszych pacjentów na każdym etapie diagnostycznym.

Punkt pobrań badań laboratoryjnych w Warszawie czynny jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00

ROYAL CLINIC | ORDONA 5 LOK U6 | WARSZAWA

Punkt pobrań badań laboratoryjnych w Warszawie czynny jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00

Niektóre badania laboratoryjne wykonuje się na czczo, dlatego też jest możliwość umówienia się w godzinach 8.00-11.00. Pozostałe badania można wykonać do godziny 20.00. Aby upewnić się, które badania należy wykonać na czczo, zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką pod numerem 22 230 230 0.

Sprawdź dojazd

Pamiętaj! Badaj się regularnie!

Aby dbać o własne zdrowie, zaleca się wykonywanie następujących badań krwi przynajmniej raz w roku:

 • Morfologia krwi

  To badanie, które ocenia ilość czerwonych i białych krwinek, płytek krwi oraz stężenie hemoglobiny we krwi. Wyniki morfologii dostarczają informacji zarówno ilościowych, jak i jakościowych, co pozwala lekarzowi ocenić ogólny stan zdrowia oraz wykryć ewentualne nieprawidłowości.

 • Lipidogram (profil lipidowy)

  Lipidogram ocenia stężenie cholesterolu całkowitego, cholesterolu HDL („dobrego cholesterolu”) i cholesterolu LDL („złego cholesterolu”). To istotne, aby monitorować poziom tłuszczów, ponieważ zaburzenia lipidowe mogą prowadzić do miażdżycy i groźnych chorób serca.

 • Glikemia (poziom glukozy we krwi)

  To badanie ocenia stężenie glukozy we krwi i jest istotne zarówno dla osób zdrowych, jak i dla tych z ryzykiem cukrzycy. Osoby genetycznie obciążone cukrzycą lub kobiety w ciąży powinny szczególnie kontrolować poziom glukozy.

 • Badanie poziomu TSH (tyreotropiny):

  Badanie TSH pozwala na wykrycie problemów z tarczycą, nawet jeśli nie występują objawy. Jest to ważne, ponieważ nieprawidłowe funkcjonowanie tarczycy może wpływać na różne aspekty zdrowia.

 • OB (odczyn Biernackiego) i CRP (białko C-reaktywne)

  Te wskaźniki pomagają ocenić obecność stanu zapalnego w organizmie. Mogą być stosowane do monitorowania choroby i skuteczności leczenia, ale nie dostarczają informacji na temat przyczyny stanu zapalnego.

 • Próby wątrobowe:

  Te testy pomagają ocenić stan wątroby, wcześnie wykrywając choroby wątroby oraz inne problemy zdrowotne. Wyniki tych badań mogą pojawiać się wcześniej niż objawy choroby.

REGULARNE WYKONYWANIE TYCH PODSTAWOWYCH BADAŃ KRWI POZWALA NA MONITOROWANIE STANU ZDROWIA I WYKRYWANIE EWENTUALNYCH NIEPRAWIDŁOWOŚCI JESZCZE PRZED POJAWIENIEM SIĘ POWAŻNYCH CHORÓB.

To ważne narzędzie profilaktyczne, które może pomóc w utrzymaniu zdrowia i zapobieganiu poważnym komplikacjom.

Poza badaniami krwi, warto raz do roku wykonać badanie ogólne moczu. Analiza moczu, to jedno z podstawowych badań laboratoryjnych, które pomaga ocenić stan zdrowia układu moczowego, cukrzycę, kamienie nerkowe, zapalenia nerek i wiele innych. Pacjent jest proszony o dostarczenie próbki porannego moczu do laboratorium.

Jak przygotować się do badań?

Sprawdź

Blog

Aktualność

Kto może wypisać tabletkę „dzień po”? Tabletka „dzień po” na receptę

Przez pewien czas w Polsce tzw. tabletka dzień po była dostępna w aptece dla każdego i to bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Jednak później wprowadzono spore ograniczenia, przez co zakupienie pigułki stało się możliwe jedynie na receptę. Dlaczego Ministerstwo Zdrowia zmieniło ustalenia i kto może wypisać awaryjną antykoncepcję? Do kogo należy udać się po tabletkę […]

Więcej
Aktualność

Ciąża pozamaciczna – jak się objawia i jak przebiega ciąża ektopowa?

Ciąża pozamaciczna, znana również jako ciąża ektopowa, to sytuacja, w której zapłodnione jajo implantuje się poza jamą macicy. Zdarza się to stosunkowo rzadko, natomiast stanowi poważne zagrożenie i może prowadzić do niebezpiecznych powikłań dla zdrowia i życia kobiety, dlatego wymaga natychmiastowej interwencji. Poniżej przyjrzymy się temu, jak przebiega ciąża ektopowa, jakie są jej przyczyny i […]

Więcej
Aktualność

Kiedy należy wybrać się do endokrynologa – jakie są niepokojące objawy?

Hormony są odpowiedzialne za to, jak się czujemy, jak myślimy, jak wyglądamy. Jeśli gospodarka hormonalna zostanie zaburzona, wpłynie to na funkcjonowanie całego organizmu. Brak równowagi w układzie dokrewnym może objawiać się w różny sposób. Najczęstsze objawy to: przewlekłe zmęczenie, osłabienie, senność, pobudliwość, wahania nastrojów, nagła zmiana masy ciała, nadmierna potliwość, uderzenia gorąca, obrzęki kończyn, zaburzenia […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl