Zamknij

Wyszukiwarka

Pole wyszukiwania nie może być puste!
Nasi Lekarze

Nasi Lekarze

Kompleksowa opieka specjalistyczna którą znajdziesz w naszej Klinice to najwyższe standardy diagnostyczne, innowacyjne technologie jak również profesjonalni lekarze.

Wybierz specjalizację

+
Separator
Dr Lidia Korczyńska

Dr

Lidia Korczyńska

ginekolog-położnik

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Szpitalu Klinicznym im prof. Orłowskiego w Warszawie. Specjalista Położnictwa i Ginekologii.

Więcej
Dr Adam Tworek

Dr

Adam Tworek

Gastrolog

Na codzień pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką endoskopową, nieswoistymi chorobami jelit, chorobami czynnościowym, chorobami trzustki i żołądka.

Więcej
Jarosław Cała

lek. med.

Jarosław Cała

Proktolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista chirurg od 2015 roku. Obecnie zatrudniony w Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Proktologii Szpitala na Solcu w Warszawie.

Więcej
Miłosz Mikołajczyk

lek.med.

Miłosz Mikołajczyk

Proktolog

Absolwent wydziału wojskowo-lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W ciągłej współpracy z Oddziałem Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Proktologii nowo otwartego Szpitala Południowego.

Więcej
dr Adriana Zielska

lek.med.

Adriana Zielska

Onkolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wieloletni pracownik Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii Szpitala Onkologiczno - Kardiologicznego w Warszawie.

Więcej
dr Michał Sulewski

lek.med.

Michał Sulewski

Urolog

Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Na co dzień praktykujący w Klinice Urologii PIM MSWiA w Warszawie oraz w Centrum Urologii Zaawansowanej Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Więcej
dr hab. n. med. prof. Instytutu Piotr Sobiczewski

dr hab. n. med. prof. instytutu

Piotr Sobiczewski

Ginekolog-Onkolog

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Stopień doktora i doktora habilitowanego nauk medycznych nadany przez Radę Naukową Centrum Onkologii w Warszawie – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Więcej
Dr Agnieszka Harabin-Matysiak

lek.med.

Agnieszka Harabin-Matysiak

ginekolog-położnik

Specjalistka położnictwa i ginekologii, specjalistka medycyny estetycznej, ultrasonografistka. Wykształcenie zdobyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Więcej
Dr Patrycjusz Zieniuk

lek.med.

Patrycjusz Zieniuk

Ginekolog-Endokrynolog

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista Ginekologii i Położnictwa, Specjalista Endokrynolog. Specjalista Balneologii i medycyny fizykalnej.

Więcej
dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

dr.n.med.

Emilia Pawłowska-Krajka

Urolog

W 2002 r. ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymała stopień doktora nauk medycznych.

Więcej
Dr Krzysztof Szturo

lek.med.

Krzysztof Szturo

Ginekolog-Endokrynolog

Lekarz Specjalista Położnictwa i Ginekologii w trakcie specjalizacji z Endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości Posiada Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Certyfikat ultrasonograficznej oceny jajników wg reguł IOTA

Więcej
Dr n.med. Zbigniew Mentrak

lek.med.

Zbigniew Mentrak

Chirurg-Onkolog

Specjalista chirurgii onkologicznej. Pracuje w Klinice Nowotworów Piersi w Centrum Onkologii-Instytut. Konsultuje pacjentki ze złośliwymi i łagodnymi zmianami w piersi np włókniaki, mięśniaki, torbiele. Wykonuje również biopsje cienkoigłową i gruboigłową piersi.

Więcej
Dr Norbert Gaweł

lek.med.

Norbert Gaweł

Endokrynolog

Specjalista z zakresu endokrynologii. Od ponad 20 lat zatrudniony w Szpitalu Wolskim w Warszawie. W ramach swojej specjalizacji zawodowej zajmuje się wykonywaniem specjalistycznych badań i diagnozy chorób z dziedziny endokrynologii.

Więcej
Dr Małgorzata Figat

lek.med.

Małgorzata Figat

Ginekolog-Onkolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyła w 2002 roku. Po zakończeniu studiów odbyła podyplomowy staż w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Obecnie jest związana zawodowo z Centrum Onkologii w Warszawie.

Więcej
dr n. med. Małgorzata Nowicka

lek.med.

Małgorzata Nowicka

Ginekolog-Endokrynolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Dyplom lekarza uzyskała w 2001 roku. Od 2001 roku pracowała w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie, gdzie odbyła specjalizację z ginekologii i położnictwa, a następnie endokrynologii. Odbyła staże z położnictwa w Hospital d’Orsay pod Paryżem oraz z endokrynologii w University of Sheffield w Wielkiej Brytanii. Absolwentka studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Więcej
Dr Anna Radzikowska

lek.med.

Anna Radzikowska

ginekolog-położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada dwudziestoletnią praktykę położniczo-ginekologiczną, głównie w zakresie prowadzenie ciąż, diagnostyki i terapii niepłodności, zaburzeń miesiączkowania, przygotowania do zajścia w ciążę, a także wszechstronnego prowadzenia ginekologicznego kobiet w rodzinach – od dziewczynek do kobiet 90-letnich.

Więcej
dr hab n. med. Cezary Wojtyła

dr.n.med.

Cezary Wojtyła

ginekolog-położnik

Specjalista położnictwa i ginekologii. Wykształcenie zdobył na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu endometriozy, diagnostyce i leczeniu niepłodności, ultrasonografii ginekologicznej, ultrasonografii piersi, patologii szyjki macicy, prowadzeniu ciąż fizjologicznych i wysokiego ryzyka, antykoncepcji. Zajmuje się również wszystkimi innymi problemami z zakresu ginekologii i położnictwa.

Więcej
Dr Aleksandra Ozimek

lek.med.

Aleksandra Ozimek

ginekolog-położnik

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończyła również studia podyplomowe Gender Studies. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej i w Szpitalu Bielańskim. W praktyce klinicznej zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem zaburzeń ginekologicznych, w tym leczeniem zaburzeń miesiączkowania i stanów zapalnych narządu rodnego oraz poradnictwem antykoncepcyjnym (w tym wkładki wewnątrzmaciczne oraz implanty podskórne).

Więcej
Dr Renata Samocka

lek.med.

Renata Samocka

Neurolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie kliniczne zdobyła w pracy w oddziałach szpitalnych Kliniki Neurologii CSK MSWiA, Szpitalu Kolejowym w Pruszkowie oraz w Przyklinicznych Poradniach m in. Poradni Stwardnienia Rozsianego, Poradni Pozapiramidowej, a także poradniach ogólnoneurologicznych.

Więcej
Dr n. med. Agata Majewska

dr n. med.

Agata Majewska

ginekolog-położnik

Ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie realizuje pracę doktorską w ramach Szkoły Doktorskiej WUM.

Więcej
Dr Joanna Zwolińska

lek.med.

Joanna Zwolińska

ginekolog-położnik

Specjalistka położnictwa i ginekologii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, starszy asystent Oddziału Klinicznego Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa CMKP w Warszawie. Zajmuje się profilaktyką oraz diagnostyką chorób ginekologicznych, prowadzeniem ciąż fizjologicznych i patologicznych, doborem antykoncepcji, zabiegami ambulatoryjnymi, w tym instalacją wkładek wewnątrzmacicznych.

Więcej
Dr Paweł Pudełko

lek.med.

Paweł Pudełko

Urolog-androlog

Lekarz specjalista urolog FEBU. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Urologii WUM. Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Więcej
prof. dr hab. n. med.  Tadeusz Issat

prof.

Tadeusz Issat

ginekolog-położnik

Profesor Tadeusz Issat jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalistą położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej z medycyną rozrodu. Od 2007r. zatrudniony w Zakładzie Zdrowia Prokreacyjnego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Więcej
dr hab. n. med. Grzegorz Szewczyk

dr hab. n. med.

Grzegorz Szewczyk

Ginekolog-Onkolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z wyróżnieniem. Specjalista położnictwa, ginekologii i ginekologii onkologicznej. Biegle posługuje się językiem angielskim. Prowadzi konsultacje z zakresu leczenia nowotworów narządów płciowych kobiecych, ze szczególnym uwzględnieniem ciążowej choroby trofoblastycznej.

Więcej
Dr Katarzyna Matuszny

lek.med.

Katarzyna Matuszny

ginekolog-położnik

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista ginekologii i położnictwa. Doświadczenie w zawodzie zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym Św. Zofii w Warszawie. Godny zaufania położnik. W zakresie ginekologii zajmuje się szczególnie problemem nietrzymania moczu (małoinwazyjne leczenie przy użyciu preparatu BULKAMID) i zaburzeń statyki narządu rodnego (leczenie operacyjne, pessaroterapia).

Więcej
dr n. med. Izabella Kopeć

lek.med.

Izabella Kopeć

Hematolog

Specjalista chorób wewnętrznych, hematolog. Kierownik Poradni Hematologicznej dla Kobiet w Ciąży w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie.

Więcej
Dr Wojciech Niemirowski

lek.med.

Wojciech Niemirowski

Neurolog

Specjalista neurolog. Ukończył studia podyplomowe „Medycyna bólu” na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuje z pacjentami od ponad 15 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy w oddziałach szpitalnych w tym w Pododdziale Udarowym.

Więcej
Dr n.med. Anna Rubiec-Niemirowska

dr.n.med.

Anna Rubiec-Niemirowska

Endokrynolog-diabetolog

Doktor nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych, diabetologii i endokrynologii. Pracuje z pacjentami od ponad 15 lat. Ukończyła studia podyplomowe:„ Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych” na WUM i „Medycyna Bólu”. Były konsultant internista w Oddziale Neurologii Szpitala Wolskiego. Wieloletni nauczyciel akademicki.

Więcej
Dr Monika Matraszek

lek.med.

Monika Matraszek

Endokrynolog-diabetolog

Pracuje w jednym z Warszawskich Szpitali Klinicznych w Klinice Endokrynologii i Diabetologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, hiperandrogenizmem, zaburzeniami miesiączkowania, diagnostyką niepłodności, chorób przysadki mózgowej oraz otyłości.

Więcej
Dr Magdalena Hołownia-Broniatowska

lek.med.

Magdalena Hołownia-Broniatowska

ginekolog-położnik

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii.Zdobyła doświadczenie na oddziale klinicznym Położnictwa i Ginekologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Posiada certyfikat badań usg Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (FMF).

Więcej
Dr Jolanta Mroczyńska

lek.med.

Jolanta Mroczyńska

Dermatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie GUM).Specjalizację II stopnia uzyskała w Klinice Dermatologicznej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Więcej
Dr Jerzy Chojecki

lek.med.

Jerzy Chojecki

ginekolog-położnik

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista Położnictwa i Ginekologii. Posiada certyfikat uprawniający do wykonywania pełnego zakresu badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa oraz certyfikat FMF pozwalający wykonywać badania usg z zakresu oceny ryzyka wad genetycznych.

Więcej
Dr Alicja Hoszowska

lek.med.

Alicja Hoszowska

ginekolog-położnik

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończyła specjalizację z Położnictwa i Ginekologii w Klinice Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej CMP im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach w zakresie ultrasonografii położniczej oraz ginekologicznej, jak również warsztatach z laparoskopii i histeroskopii. Posiada liczne certyfikaty sekcji USG PTG oraz IOTA.

Więcej
Dr Ewa Kaszuba-Wojtachnio

lek.med.

Ewa Kaszuba-Wojtachnio

Endokrynolog-diabetolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W trakcie kolejnych lat pracy uzyskała następujące specjalizacje: choroby wewnętrzne, diabetologia i endokrynologia. Od początku swojej pracy zajmuje się pacjentami ze wszystkimi typami cukrzycy, jest specjalistą zarówno w prowadzeniu pacjentów leczonych jedynie dietą, jak i złożoną terapią hipoglikemizującą z intensywną insulinoterapią włącznie.

Więcej
Dr Anna Bodziony

lek.med.

Anna Bodziony

Radiolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej odbywała w Zakładzie Diagnostyki Radiologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie przy ul. Wołoskiej.

Więcej
Dr Paweł Palacz

lek.med.

Paweł Palacz

ginekolog-położnik

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej ze specjalizacją z zakresu ginekologii i położnictwa. Jego główny obszar zainteresowań to ciąże wysokiego ryzyka. W Royal Clinic obejmuje opieką pacjentki w ciążach fizjologicznych, jak i tych powikłanych.

Więcej
Dr n.med. Anna Buczma

dr.n.med.

Anna Buczma

Hematolog

Kierownik Oddziału Zaburzeń Hemostazy w Klinice Zaburzeń Hemostazy i Chorób Wewnętrznych Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie.

Więcej
Dr Edyta Baj-Chojecka

lek.med.

Edyta Baj-Chojecka

ginekolog-położnik

Ukończyła I Wydz. Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Jest specjalistą położnictwa i ginekologii. Od 2004 roku do 2017 pracowała w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu im prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Przez kilka lat pracowała również w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie.

Więcej
Dr Dorota Wakuła

lek.med.

Dorota Wakuła

Endokrynolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie, które zdobyła w Klinice Endokrynologii Szpitala Klinicznego przy ulicy Banacha 1A, jak również w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii szpitala MSW w Warszawie, gdzie na stanowisku Starszego Asystenta zajmowała się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami endokrynologicznymi.

Więcej
Dr n. med. Małgorzata Kania

dr.n.med.

Małgorzata Kania

Ginekolog-Endokrynolog

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii zrealizowała w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. W ramach studiów doktoranckich zajmowała się również dydaktyką studentów polsko i anglojęzycznych Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Więcej
Dr Katarzyna Jobda

lek.med.

Katarzyna Jobda

ginekolog-położnik

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM w Szpitalu przy ulicy Karowej w Warszawie. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych, prowadzeniem ciąży, wprowadzaniem bezpiecznej i skutecznej antykoncepcji oraz hormonalnej terapii zastępczej.

Więcej
Dr Agnieszka Greloch

lek.med.

Agnieszka Greloch

Ginekolog-Endokrynolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista Ginekologii i Położnictwa, Specjalista Ginekologii-Endokrynologicznej. Starszy asystent w II Klinice CMKP Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

Więcej

Blog

Aktualność

Kolposkopia – opis badania i kiedy warto je wykonać?

Choroby układu rozrodczego stanowią częsty problem wielu kobiet. Niestety, nie zawsze wystarczy samo badanie cytologiczne, aby wykryć wszystkie potencjalne nieprawidłowości. W takich sytuacjach kluczową rolę może odegrać kolposkopia, która przyczynia się do szybszej diagnozy i skutecznego leczenia wielu poważnych schorzeń, w tym raka szyjki macicy. Co warto o niej wiedzieć? W poniższym tekście znajdują się […]

Więcej
Aktualność

Jak liczymy tygodnie ciąży? Prawidłowe liczenie tygodni ciąży

Ciąża to dla przyszłych mam szczególny okres, gdyż każdego dnia rozwija się w nich nowe życie. Jednak jej wiek, podobnie jak zbliżające się rodzicielstwo, potrafi zaskoczyć. Wszystko przez tygodnie, które liczy się nie od zapłodnienia, a ostatniej miesiączki. Jak prawidłowo obliczyć dni ciąży, aby ustalić termin porodu? Jak obliczyć pierwsze tygodnie ciąży? Specjaliści podkreślają, że za […]

Więcej
Aktualność

Jak przygotować się do wizyty u ginekologa?

Świadomość dotycząca konieczności wykonywania profilaktycznych badań ginekologicznych rośnie, ale nadal dla wielu kobiet wizyta u ginekologa stanowi spore wyzwanie. Nierzadko wiąże się ona z nieuzasadnionym wstydem oraz niepokojem. Można sobie z nimi poradzić, odpowiednio się do tego przygotowując. Jak? O tym przeczytasz poniżej. Wizyta u ginekologa — co trzeba wiedzieć? Przygotowanie do wizyty u ginekologa […]

Więcej

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja@royal-clinic.pl