Dr Agnieszka Matysiak

Dr Agnieszka Matysiak

Ginekologia i położnictwo

Specjalistka położnictwa i ginekologii, Specjalistka medycyny estetycznej, Ultrasonografistka

Wykształcenie zdobyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

 

Dr Agnieszka Harabin-Matysiak jest specjalistką z zakresu ginekologii i położnictwa, jak również ginekologii estetycznej. Staż podyplomowy odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ulicy Banacha w Warszawie, zaś szkolenie specjalizacyjne – w Szpitalu Specjalistycznym “Inflancka”, gdzie pracuje do dziś jako szefowa dyżurów.

 

Od początku swojej kariery zawodowej pasjonowała się położnictwem, perinatologią, jak również badaniami ultrasonograficznymi. W tych dziedzinach uzyskała szereg certyfikatów niezbędnych do wykonywania badań prenatalnych- czym zajmuje się już od przeszło trzynastu lat. Jest certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne oraz The FetalMedicine Foundation specjalistką w zakresie badań prenatalnych. Co roku poddaje się audytowi, nieustannie szkoląc się i zwiększając swoje kompetencje.

 

Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia. Zajmuje się kobietą na każdym etapie jej życia. Dla wielu młodych dziewczyn jest pierwszym lekarzem ginekologii i stara się przeprowadzić je przez pierwsze badania w sposób łagodny i bezstresowy. Zajmuje się również kobietami w okresie inicjacji seksualnej, a także przygotowaniem do ciąży, prowadzeniem ciąży oraz jej szczęśliwym zakończeniem poprzez poród- czy to drogami natury, czy też poprzez cięcie cesarskie. Jako szefowa dyżuru w Szpitalu Specjalistycznym “Inflancka” jest w stanie zapewnić kobiecie całościową opiekę.

 

Zajmuje się leczeniem zaburzeń hormonalnych skutkujących problemami w strefie skórnej, zaburzeniami cyklu menstruacyjnego, problemami z zajściem w ciążę, wahaniami wagi, pojawianiem się nadmiernego owłosienia czy spadkiem libido.

 

Od siedmiu lat, obok bycia ginekologiem-położnikiem, zajmuje się ginekologią plastyczną, ginekologią estetyczną jak również ginekologią rekonstrukcyjną.

 

“Zafascynowałam się tą dziedziną, kiedy sama zostałam mamą.
Wszystkie sprzęty zabiegowe do ginekologii estetycznej, z których korzystam w swojej pracy, przetestowałam na własnej skórze-stąd gwarantuję ich skuteczność działania.”

 

W swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze sprzęty i pracuje na najnowszych protokołach zabiegowych. Zakres zabiegów ginekologii plastycznej dobiera adekwatnie do pacjentki, do jej potrzeb i problemu, z którym się zgłasza. Jako ginekolog plastyczny operuje nie tylko kobiety po porodzie, ale też bardzo młode dziewczyny – nawet przed rozpoczęciem inicjacji seksualnej, jak również kobiety dojrzałe, które nadal chcą żyć pełnią życia.

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl