Co oferujemy w ramach dodatkowych badań?

W naszej Klinice możliwe jest wykonanie podstawowych badań, jak również skorzystanie z oferty rozszerzonych testów diagnostycznych. Pozwalają one uzupełnić profil pacjentki, co w przyszłości umożliwi szybsze leczenie rozwijających się chorób, zapobieganie nowym lub efektywne radzenie sobie z obecnymi problemami.

Często podstawowe badania nie dają pełnego obrazu sytuacji zdrowotnej lub nie wyjaśniają przyczyn powstających problemów. W tej sytuacji przydatna okazuje się diagnostyka uzupełniająca.

Oferujemy naszym pacjentkom między innymi diagnostykę hormonalną. Zaburzenia w tej sferze to częsty problem wielu kobiet. Nieuregulowana gospodarka hormonalna może przede wszystkim wpływać na płodność. Brak równowagi przekłada się także na wahania nastroju, spadek energii czy problemy z cerą. Odpowiednie badania pozwolą ustalić, jaki jest poziom hormonów w organizmie, co ułatwi lekarzowi dobranie odpowiedniego leczenia.

Diagnostyka chorób

Zgłaszające się do nas pacjentki mogą skorzystać z szerokiego zakresu badań diagnostycznych, które pozwolą im wykryć i wyleczyć większość chorób z zakresu ginekologii warszawa. Oferujemy kompleksowe testy wskazujące przeróżne wykładniki zaburzeń w obrębie układu rozrodczego.

Nasi lekarze pomagają pacjentkom w doborze odpowiednich metod antykoncepcyjnych oraz oferują działania z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności. Zlecą niezbędne badania, które można wykonać w naszej placówce. Każda kobieta znajdzie w Klinice wsparcie oraz może liczyć na rzetelne podejście i kompleksową usługę.