Kompleksowe badania urologiczne w Warszawie

W Klinice Royal Clinic oferujemy pacjentom badania urologiczne, które pomogą utrzymać cały układ moczowy w dobrej kondycji. Wystarczy umówić się na wizytę do jednego z naszych lekarzy. Pracują u nas specjaliści, którzy każdego pacjenta traktują z uwagą i poświęcają czas, aby wyjaśnić wszystkie niepokojące kwestie. Lekarze oraz cały zespół w Klinice mają szeroką wiedzę i doświadczenie, dlatego możesz na nich polegać.

Jakie badania wykonujemy?

Nasi pacjenci mogą skorzystać z kompleksowych badań urologicznych, które obejmują:

  • USG układu moczowego — szczegółowa diagnostyka pęcherza, moczowodów oraz nerek, a w przypadku mężczyzn także gruczołu krokowego. Badanie ultrasonograficzne jest bezbolesne i nieinwazyjne. Jego celem jest przede wszystkim wykrycie nieprawidłowości oraz wszelkich zmian w obrębie układu moczowego.
  • USG prącia — jest to badanie zupełnie bezbolesne i komfortowe. Nie wiąże się z ingerencją w ciało pacjenta. USG prącia pozwala wykryć zmiany w narządzie, wszelkie powikłania, a nawet urazy cewki moczowej.
  • Panel urogenitalny — badanie obejmuje 6 patogenów: Trichomonas vaginalis, Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum, Chlamydia trachomatis, Mycoplasma genitalium, Neisseria gonorrhoeae. Jego celem jest rozpoznanie najczęstszych chorób płciowych w układzie moczowo-płciowym. Badanie wykonujemy metodą PCR, która pozwala na szybkie i trafne zdiagnozowanie patogenów w badanym materiale.

Komfort i bezpieczeństwo w naszej Klinice

Lekarze i personel w Klinice nie tylko szczegółowo poinformują, jak przygotować się do każdego z badań urologicznych, ale także odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania. W gabinecie pacjenci mogą polegać na profesjonalnym i rzetelnym podejściu specjalisty do problemu. W naszej Klinice wykonujemy badania z wykorzystaniem nowoczesnych metod i sprzętów, które pozwalają trafnie ustalić diagnozę i szybko stworzyć skuteczny plan leczenia. Dbamy o komfort, bezpieczeństwo i przede wszystkim zdrowie naszych pacjentów.