W naszej Klinice możliwe jest wykonanie specjalistycznych badań z zakresu endokrynologii. Dysponujemy odpowiednim zapleczem diagnostycznym, co znacząco ułatwia rozpoznanie źródła uciążliwych objawów czy zaburzeń. Wykwalifikowana kadra lekarzy Royal Clinic ma wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę, dlatego jest w stanie zapewnić pacjentom opiekę i doradzić w kwestiach koniecznych do wykonania badań. Nasi specjaliści zajmują się diagnostyką wielu problemów, m.in. chorób tarczycy, trądziku czy niepłodności mającej podłoże hormonalne.

Badania endokrynologiczne w naszej Klinice

Jednym z podstawowych badań, jakie oferujemy w Royal Clinic, jest USG tarczycy i przytarczyc. Na jego podstawie możliwe staje się określenie rozmiaru i stanu gruczołów, a także ich struktury. Zazwyczaj USG tarczycy zlecane jest w przypadku nieprawidłowych wyników badań hormonalnych z krwi. Jednak warto się na nie zdecydować również po zaobserwowaniu niepokojących objawów, m.in. utrzymującej się chrypki, bezsenności lub nadmiernej senności, a także przyrostu lub spadku masy ciała. Zachęcamy, aby wykonywać tego typu badanie co kilka lat w celach profilaktycznych. Daje to szansę na odpowiednio wczesne wykrycie nieprawidłowości tarczycy.

W naszej Klinice można również wykonać biopsję tarczycy. Jest ona niezbędna w sytuacji, gdy w gruczole zostanie wykryty guzek. Bardzo istotne jest dla nas zagwarantowanie pacjentom kompleksowej opieki i diagnostyki. Oferujemy zarówno podstawową biopsję cienkoigłową, jak i biopsję gruboigłową, która pozwala na rozróżnienie zmian zaobserwowanych w tarczycy.

Gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa

Odwiedzającym naszą Klinikę pacjentom gwarantujemy komfort i poczucie bezpieczeństwa. To, co nas wyróżnia, to profesjonalizm i doświadczenie. Pracujący w Royal Clinic specjaliści z wieloletnim stażem stawiają dobro pacjenta na pierwszym miejscu i zawsze dążą do tego, aby zagwarantować skuteczną pomoc przy zaburzeniach endokrynologicznych.

Badania: