Dr Małgorzata Figat

Dr Małgorzata Figat

Ginekolog-Onkolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyła w 2002 roku. Po zakończeniu studiów odbyła podyplomowy staż w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Obecnie jest związana zawodowo z Centrum Onkologii w Warszawie.

 

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa. Stale doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach, szkoleniach i warsztatach.

 

W Royal Clinic udziela porad i konsultacji w zakresie schorzeń narządu rodnego kobiet. Zajmuje się diagnostyką i profilaktyką chorób nowotworowych narządu rodnego (włącznie ze szczepieniami HPV).

 

Przeprowadza diagnostykę prenatalną i prowadzi ciąże. Wykonuje zabiegi ginekologiczne, takie jak likwidacja zmian sromu, usuwanie polipów szyjki macicy czy usuwanie nadżerek poprzez elektrokoagulację i krioterapię. Przeprowadza krioterapię kłykcin kończystych, wycina ogniska endometriozy z blizny po cesarskim cięciu, wykonuje zabiegi plastyki pochwy i krocza. Prowadzi zabiegowe leczenie schorzeń szyjki, pochwy i sromu, a także pobiera wycinki z szyjki macicy i sromu.

Ginekolog Warszawa

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl