Dr n. med. Małgorzata Kania

Dr n. med. Małgorzata Kania

Ginekolog-Endokrynolog

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

Specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii zrealizowała w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.

 

W ramach studiów doktoranckich zajmowała się również dydaktyką studentów polsko i anglojęzycznych Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Obecnie w trakcie specjalizacji z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje również w Oddziale Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Praskim w Warszawie.

 

Jej zainteresowania skupiają się na diagnostyce i leczeniu niepłodności, zaburzeń endokrynologicznych oraz zastosowaniu małoinwazyjnej chirurgii w ginekologii (laparoskopii, histeroskopii).

 

Zajmuje się również przygotowaniem do ciąży oraz jej prowadzeniem, poradnictwem antykoncepcyjnym oraz leczeniem zaburzeń okresu okołomenopauzalnego.

 

Pasjonatka ultrasonografii, odbyła liczne szkolenia w tym zakresie i posiada certyfikaty Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, certyfikat FMF (Fetal Medicine Foundation) oraz certyfikat IOTA (International Ovarian Tumor Analysis ) uprawniające do wykonywania pełnego zakresu badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii.

Ginekolog Warszawa

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl