W naszej Klinice wykonujemy badania z zakresu dermatologii, a także przeprowadzamy zabiegi mające na celu skuteczne usuwanie zaobserwowanych zmian. Odwiedzający nas pacjenci mają zagwarantowaną pomoc ze strony doświadczonych lekarzy. Dbamy o dobór odpowiedniej kadry, zdając sobie sprawę, że to niezbędne do tego, aby świadczyć najwyższą jakość usług. Zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów to dla nas nadrzędne wartości.

Jakie badania dermatologiczne oferujemy?

W Royal Clinic przeprowadzamy dermatoskopię, czyli badanie skóry z wykorzystaniem profesjonalnego urządzenia optycznego. Pozwala ono dokładnie przyjrzeć się zmianom barwnikowym skóry i określić, czy stanowią one zagrożenie dla zdrowia pacjenta, czy też nie. Badanie to wyróżnia spora dokładność. Jego przebieg nie jest skomplikowany. Lekarz na początku zwilża skórę, a następnie przykłada do niej dermatoskop i dokonuje oceny.

W naszej Klinice przeprowadzamy też zabiegi dermatologiczne. W ofercie znajduje się m.in. krioterapia zmian zwana leczeniem zimnem, wykorzystywana w przypadku różnych zmian skórnych. Do jej przeprowadzenia używany jest ciekły azot, który niszczy chore tkanki. Krioterapia jest zabiegiem mało inwazyjnym, niemal bezbolesnym i dobrze tolerowanym przez większość pacjentów.

W ofercie Royal Clinic znajduje się też koagulacja zmian. Jest to zabieg polegający na usuwaniu zmian skórnych przy wykorzystaniu prądu elektrycznego o dużej częstotliwości. Na skutek jego działania dochodzi do uszkodzenia termicznego białek. Omawiany zabieg jest bezpieczny, a czas jego trwania zależy od wielkości zmiany skórnej.

Profesjonalna pomoc i wysoka jakość świadczonych usług

Nasza Klinika cieszy się dobrymi opiniami, co potwierdza nasz profesjonalizm. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, proponując mu najlepsze rozwiązania. Wszystkie badania i zabiegi przeprowadzamy z należytą starannością, dbając o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort odwiedzających nas osób.

Badania dermatologiczne: