Zamknij

Wyszukiwarka

Pole wyszukiwania nie może być puste!

"Zdrowie to najlepsza inwestycja"

pod tym hasłem razem z Fundacją “Badaj się Regularnie”, przyłączamy się do promowania badań profilaktycznych.

Kampanię promuje i nagłaśnia spot z udziałem gwiazd które zostały jej ambasadorami.

“Zdrowie to najlepsza inwestycja”

PLEJADA GWIAZD ZAANGAŻOWAŁA SIĘ W PROMOCJĘ SPOTU FUNDACJI BADAJ SIĘ REGULARNIE. W KAMPANII POD HASŁEM “ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA. NIE CZEKAJ. BADAJ SIĘ REGULARNIE” POJAWILI SIĘ: EDYTA HERBUŚ, ALEKSANDRA POPŁAWSKA, JULIA KAMIŃSKA, MIKOŁAJ ROZNERSKI, JAN KLIMENT I TOMASZ CIACHOROWSKI.

pod tym hasłem razem z Fundacją “Badaj się Regularnie”, przyłączamy się do promowania badań profilaktycznych.

Kampanię promuje i nagłaśnia spot z udziałem gwiazd które zostały jej ambasadorami.

Separator

9 kwietnia 2024 roku w Nobu Hotel Fundacja Badaj się regularnie przy wsparciu partnerów: Royal Clinic, Znanylekarz zainaugurowała kampanię II edycji kampanii Badaj się regularnie. Kampanię promuje i nagłaśnia sesja zdjęciowa oraz spot z udziałem gwiazd, które bezinteresownie wsparły tę inicjatywę, zostając jej ambasadorami. Kampanię pod hasłem “Zdrowie to najlepsza inwestycja. Nie czekaj. Badaj się regularnie” promują: Edyta Herbuś, Aleksandra Popławska, Julia Kamińska, Mikołaj Roznerski, Jan Kliment oraz Tomasz Ciachorowski. Każda z gwiazd wyraziła swoje wsparcie dla idei dbania o zdrowie poprzez regularne badania profilaktyczne.

"Jestem przekonana, że regularne badania mogą uratować życie. dlatego jestem dumna, że mogę być częścią tej kampanii i przekazywać tę ważną wiadomość. zdrowie to nasz największy skarb, dlatego nie wolno o nim zapominać. dbajmy o siebie. teraz", wyznała Aleksandra Popławska, ambasadorka ii edycji kampanii badaj się regularnie.

“Dzięki tej kampanii chcemy zachęcić ludzi do podejmowania regularnych działań profilaktycznych. nawet najmniejsze działania mogą mieć ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. w końcu dbanie o zdrowie to najlepsza inwestycja. liczę, że ta kampania będzie inspiracją dla wielu osób, które odkładają takie decyzje na później. nie warto!”, mówi Tomasz Ciachorowski, ambasador ii edycji kampanii badaj się regularnie.

“Wzięcie udziału w tym projekcie było dla mnie naturalną rzeczą. dbam o zdrowie na co dzień i wiem, że bez tego, nie mógłbym pełnić zawodu, który wykonuje. poza tym, jaki przykład dawałbym wówczas swojemu synowi?”, mówi Mikołaj Roznerski.

“Większość z nas żyje w złudnym przeświadczeniu, że trzeba iść do lekarza dopiero wtedy, gdy nam coś dolega. niestety często okazuje się, że wówczas jest już za późno, by coś zrobić. nie warto czekać. teraz - to odpowiedni moment, by zadbać o siebie”, mówi Edyta Herbuś, która wzięła udział w projekcie fundacji.

W dzisiejszych czasach medycyna oferuje tak wiele możliwości wczesnego wykrywania chorób, że naprawdę nie warto lekceważyć regularnych badań, nawet jeśli czujemy się zdrowi. Badajmy się. Róbmy to nie tylko dla naszych najbliższych, ale przede wszystkim dla siebie”, mówi Julia Kamińska, ambasadorka II edycji kampanii Badaj się regularnie.

Myślę, że dobrze, że wziąłem udział, bo dobrze jest mówić o takich rzeczach i nagłośniać takie rzeczy, by wszyscy wiedzieli, że profilaktyka jest ważna - mówi Jan Kliment - ambasador II edycji kampanii Badaj się regularnie.

SPOT PROMOCYJNY, W KTÓRYM UDZIAŁ WZIĘLI ARTYŚCI, BĘDZIE EMITOWANY W NAJWAŻNIEJSZYCH MEDIACH ORAZ PLATFORMACH INTERNETOWYCH. FUNDACJA BADAJ SIĘ REGULARNIE LICZY NA POZYTYWNY ODBIÓR KAMPANII BADAJ SIĘ REGULARNIE I ZACHĘCA SPOŁECZEŃSTWO DO AKTYWNEGO UCZESTNICTWA W DBANIU O SWOJE ZDROWIE.

KONFERENCJA PRASOWA INAUGURUJĄCA 2 EDYCJĘ KAMPANII

Zobacz Całą Galerię

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja@royal-clinic.pl