dr n. med. Cezary Wojtyła

dr n. med. Cezary Wojtyła

Ginekologia i położnictwo

Specjalista położnictwa i ginekologii. Wykształcenie zdobył na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

 

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu endometriozy, diagnostyce i leczeniu niepłodności, ultrasonografii ginekologicznej, ultrasonografii piersi, patologii szyjki macicy, prowadzeniu ciąż fizjologicznych i wysokiego ryzyka, antykoncepcji. Zajmuje się również wszystkimi innymi problemami z zakresu ginekologii i położnictwa.

 

Oferuje pełny zakres diagnostyki i leczenia niepłodności. Wykonuje USG ginekologiczne z uwzględnieniem wad macicy (3D), oceny ognisk endometriozy oraz badanie drożności jajowodów.

 

Wykonuje zarówno podstawowe badanie USG jak również badanie pogłębione z uwzględnieniem oceny ognisk endometriozy głęboko naciekającej oraz trójwymiarowe obrazowanie narządu rodnego mające na celu diagnostykę wad macicy.

 

Posiada certyfikat IOTA (International Ovarian Tumour Analysis) poświadczający umiejętności w diagnostyce guzów jajnika.

 

Wykonuje badanie USG piersi, czego potwierdzeniem jest certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników z zakresu diagnostyki USG gruczołu piersiowego.

 

Certyfikowany Kolposkopista Zabiegowy Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy. Zajmuje się kompleksową diagnostyką raka szyjki macicy.

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl