Dr Katarzyna Jobda

Dr Katarzyna Jobda

Ginekologia i położnictwo

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM w Szpitalu przy ulicy Karowej w Warszawie.

 

Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych, prowadzeniem ciąży, wprowadzaniem bezpiecznej i skutecznej antykoncepcji oraz hormonalnej terapii zastępczej. W swojej praktyce bardzo chętnie i skrupulatnie zajmuje się kobietami ciężarnymi, co stanowi idealne uzupełnianie doświadczenia zdobytego w Klinice.

Ginekolog Warszawa

 

Wykonuje USG ginekologiczne i USG wczesnej ciąży.

 

W ginekologii szczególnie interesuje się diagnostyką i leczeniem zmian w zakresie patologii szyjki macicy. Wykonuje wszystkie specjalistyczne badania w tym zakresie, w tym kolposkopię i wulwoskopię oraz pobieranie wycinków z szyjki metodami możliwie mało inwazyjnymi.
Posiada tytuł Certyfikowanego Kolposkopisty PTKiPSM Nr KLP/173/2 w zakresie prewencji wtórnej raka szyjki macicy w tym kolposkopii z biopsją oraz tytuł Certyfikowanego Kolposkopisty Zabiegowego PTKiPSM Nr KLPZ/24 w zakresie prewencji wtórnej raka szyjki macicy w tym w zakresie procedur ablacyjnych oraz LLETZ/LEEP.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy. Stale rozwija swoje umiejętności i kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

 

Zainteresowania dotyczą również ginekologii plastycznej i estetycznej i zabiegów z nimi związanych tj. labioplastyka, czy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego.

 

Do swoich Pacjentek Doktor podchodzi indywidualnie, starając się, aby każda kobieta czuła się swobodnie i komfortowo podczas wizyt.

 

Czas wolny chętnie spędza z dobrą książką, filmem oraz na grze w tenisa ziemnego.

Ginekolog Warszawa

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl