Dr n. med. Katarzyna Hanus-Durlej

Dr n. med. Katarzyna Hanus-Durlej

Ginekologia i położnictwo

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

W pierwszych latach pracy zawodowej szkoliła się pod okiem wybitnego specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii – Prof. Romualda Dębskiego w Szpitalu Bielańskim.

Obecnie pracuje jako lekarz rezydent w Klinice Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa SPSK im. Prof. W. Orłowskiego – jest to ośrodek ginekologiczno-położniczy o najwyższym – III stopniu referencyjności w opiece nad ciężarną i noworodkiem, specjalizujący się także w wysoko zaawansowanej chirurgii onkologicznej.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa (PTGiP) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej (PTGO).
Posiada certyfikat IOTA ultrasonograficznej oceny przydatków.

Posiada tytuł Certyfikowanego Kolposkopisty PTKiPSM Nr KLP/19 w zakresie prewencji wtórnej raka szyjki macicy w tym kolposkopii z biopsją oraz tytuł Certyfikowanego Kolposkopisty Zabiegowego PTKiPSM Nr KLPZ/31 w zakresie prewencji wtórnej raka szyjki macicy w tym w zakresie procedur ablacyjnych oraz LLETZ/LEEP.

 

Ukończyła kursy z dziedziny ginekologii estetycznej (laseroterapia, kwas hialuronowy, osocze bogatołytkowe) oraz labioplastyki.

Ukończyła także certyfikowany kurs dotyczący diagnostyki i leczenia chorób sromu, wulwodynii i dyspareunii.

 

„Podczas wizyty najważniejsza jest dla mnie przyjazna atmosfera badania, zaopiekowanie się pacjentką na każdym etapie jej życia. W swoją pracę wkładam serce i zaangażowanie. Każdą wolną chwilę – oprócz pracy – spędzam na poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Za cel stawiam sobie zapewnienie najlepszej możliwej opieki, rzetelnej porady i leczenia zgodnego z najnowszymi obowiązującymi standardami medycznymi w duchu EBM (Evidence Based Medicine).”

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl