Dr Beata Kosiorek-Nalewajek

Dr Beata Kosiorek-Nalewajek

Dermatolog

Dr Beata Kosiorek-Nalewajek, specjalista dermatolog drugiego stopnia. W 1994 roku ukończyła studia w Warszawskiej Akademii Medycznej, następnie ukończyła dwa stopnie specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób dermatologicznych: trądzika zwykłego wieku młodzieńczego i dorosłego, trądzika różowatego, zapalenia łojotokowego skóry, chorób alergicznych skóry w tym atopowego zapalenia skóry,diagnostyką dermatoskopową znamion i czerniaka, leczeniem łysienia u kobiet i mężczyzn oraz wielu innych schorzeń dermatologicznych.

Dermatologią estetyczną zajmuje się od 18 lat, wtedy też rozpoczynała pierwsze w Polsce zabiegi epilacji laserowej, zabiegi zamykania naczyń oraz usuwania przebarwień przy użyciu IPL. Szczególny obszar jej zainteresowań to choroby włosów i skóry głowy oraz ich diagnostyka, czyli trichoskopia.

Prowadzi własne sprawdzone terapie w oparciu o precyzyjną diagnozę rodzaju wypadania włosów.Wiedzę praktyczną pogłębia na licznych kursach i konferencjach.

Royal Clinic, ul. Ordona 5, 01-237 Warszawa

recepcja.ordona@royal-clinic.pl