INFORMACJE DLA PACJENTÓW ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

INFORMACJE DLA PACJENTÓW ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów jak również personelu medycznego Royal- Clinic jest dla nas najważniejszym priorytetem. Stale monitorujemy sytuację epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Podejmujemy działania, które mają zapewnić najwyższe bezpieczeństwo jak również ochronę naszych pacjentów.

Placówka Royal Clinic, realizuje konsultacje, badania jak również zabiegi. Zostały wprowadzone zasady przyjmowania pacjentów, w taki sposób by zapewnić bezpieczeństwo osobom leczącym się w naszej placówce, jak również personelu medycznemu.

W Royal Clinic przykładamy uwagę do najwyższych standardów higieny jak również zachowania sterylności. Poczekalnia, toalety, recepcja jak również gabinety lekarskie sprzątane są częściej, jak również odkażane przy pomocy specjalnych środków dezynfekujących.

Poniżej zasady przyjęć naszych pacjentów.

  • Pacjenci wchodzący do kliniki bez osób towarzyszących
  • Pacjenci mają mierzoną temperaturę.
  • Po wejściu do placówki pacjenci zobowiązani się do dezynfekcji rąk, który udostępnia klinika, jak również do założenia maseczki jednorazowej.
  • W poczekalni prosimy o zachowanie odpowiedniej odległości od drugiej osoby.
  • Po każdej wizycie lekarskiej gabinet jest dezynfekowany

UWAGA!

  • Pacjenci którzy zgłaszają kaszel, gorączkę, duszności proszeni są o nieprzychodzenie na wizyty, prosimy telefonicznie poinformować o tym placówkę.
  • Każdy pacjent który miał kontakt w ostatnich 2 tygodniach z osobą podejrzaną lub zakażoną, zobowiązany jest przełożyć termin konsultacji.
Centrum Medyczne Royal Clinic prosi o wyrozumiałość i pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikom jak również naszym pacjentom.

 

Przejdź do informacji dla Pacjentów związanych z koronawirusem